Caretta Leather Website Tasarımı

Caretta LeatherwearWeb Site Tasarımı

Çok çeşitli ciltler, tedavi teknikleri ve aksesuarlar sunmaktalar. Avrupa, Türkiye ve Asya’daki tabakhaneler ile üreticilerle işbirliği içerisinde Dünyanın her yerinde markalar ile çalışmaktalar. Sadece bir üretici değil aynı zamanda ürünleri tasarlayıp tedarik eder  ve üretip teslim etmeye kadar ki süreci baştan sona takip etmekteler.

Tarih

15 Ağustos 2021

Lokasyon

Türkiye

Kategori

Web site tasarımı

Flats in İstanbul Website Tasarımı

Flats in IstanbulWeb Site Tasarımı

Flats in Istanbul Beyoğlu, İstanbulda hizmet veren bir emlak firmasıdır. Gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen firma ve kişiler, yatırım, restorasyon ve bakım ihtiyaçları için Flats in Istanbul’a başvurmaya başladılar. Bugün Flats in Istanbul, kendi mülklerini yönetmenin yanı sıra birinci sınıf gayrimenkul danışmanlığı ve mülk yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

Tarih

Haziran 2021

Lokasyon

Beyoğlu/İstanbul

Kategori

Web site tasarımı

G-Locs Website Tasarımı

G-LOCS Web Site Tasarımı

Dünyanın dört bir yanındaki tüketiciler, artık çevresel ve sosyal sorunlar söz konusu olduğunda işletmelerin çözümün bir parçası olmasını bekliyor ve sürdürülebilirlik uyumluluğu konusundaki güçlü geçmiş. Orman Yönetim Konseyi (FSC) ve Çevre Yönetim Sistemi (EMS) gibi uluslararası, çok paydaşlı kuruluşlarla birlikte çalışmaktalar. Etiketler, süsler, ambalaj malzemeleri ve askılı etiketler dahil olmak üzere çok çeşitli geri dönüştürülmüş ve biyolojik olarak parçalanabilen ürünler üretmekteler.

Play Video

Tarih

Şubat 2021

Lokasyon

Hong Kong

Kategori

Web site tasarımı

Öztek Etiket Website Tasarımı

Öztek EtiketWeb Site Tasarımı

Sektördeki yeni uygulamaları takip eden Öztek Etiket, kaliteli iş anlayışını süreçlerine yansıtarak, %100 müşteri memnuniyet yaratmayı hedefler.
Öztek Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak 1986 yılında kurulan Öztek Etiket, temel değerlerinden ödün vermeyen, değişen koşullara hızlı uyum sağlayabilen, faaliyet gösterdiği alanlarda öncü olan bir aile şirketidir.

Tarih

Şubat 2021

Lokasyon

Türkiye/İstanbul

Kategori

Web site tasarımı