Skip to content

Hizmetlerim

Grafik Tasarım

Grafik tasarım bir mesajı iletmek ve bir düşünceyi görselleştirmek için yapılan çalışmalardır. Basılı materyaller grafik tasarımın temeli olup günümüzde çok geniş yelpazelere ulaşarak dijital veya dijital olmayan mecralar için tasarımlar yapılmaktadır. 

Markanızın mesajını, ruhunu ve gücünü yansıtacak Kurumsal kimlik tasarımı (logo, kartvizit, antetli kağıt, fatura-irsaliye, zarf,) katalog, broşür, afiş, dergi vb. tasarım çalışmaları yapmaktayım.

Web Tasarımı & Blog

WordPress’in sunmuş olduğu imkanlar ile yapmış olduğum web site tasarımları gerek tasarım sürecinde gerek tasarım sonrası müşteri kullanımı için sade ve anlaşılır bir yönetici paneli sunması tercih sebeplerimdendir.

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak modern görünüme sahip mobil uyumlu kurumsal marka, e-ticaret ve blog web site çalışmaları yapmaktayım, çalışma sonrası destek vermeye devam ediyorum.

Dijital Tasarımı & Sosyal Medya

Dijital tasarım web site, telefon, tablet içerisinde görmüş olduğunuz tüm görsel tasarımları içermektedir. Burada yazılarınızın, sayfalarınızın ön plana çıkarılması ve duyguyu karşı tasarafa hissettirmek adına yapılan çalışmalrdır.

Dijital portalde paylaşılacak reklam/tanıtım kampanyalarınız için materyal (banner, sosyal medya post – aylık, haftalık, günlük) tasarım çalışmaları yapmaktayım.

harika
harika

Creative hizmetlerin tüm yönleriyle yeni ve mevcut markalara hizmet vermekteyim.